| nununNuNuNuNUu a întrebat:

Alcatuiti portretul candidatului ideal la o functie de conducere in stat. Precizati insusirile pe care le considerati cele mai importante si explicati alegerea voastra. DAU FUNDITA big grin

2 răspunsuri:
| Charmant a răspuns:

Prefer monarhia

| Grama_Ovi_2000 a răspuns:

Candidatul ideal la o functie de conducere in stat dupa parerea mea ar trebui sa fie serios, sa tina cu populatia, sa isi dezvolte si sa-si puna planurile in aplicare, sa ofere conditii de trai cat mai bune, sa duca statul la un nivel mai avansat, sa dezvolte fabricile, inteprinderile, sa sprijine nevoile oamenilor...(heii mali=]])