| ssay211 a întrebat:

De cate ori ati mai fost la teatru/cinematograf in ultimul timp

Răspuns Câştigător
| sergiu25bc a răspuns:

1 data pe saptamana mai ales miercurea cand imi da 1 bilet gratis si invit si 1 bun prieten la film sau ne strangem 10 amici si mai ne da inca 10 bilete gratis si asa mergem toata gasca miercurea la filmhappy

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Macar o data pe saptamana in ultimii 4 ani.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cam odata la 2 saptamaniwinkingInainte mergeam mai des dar acum nu prea mai am timphappy

| hashe86 a răspuns:

La teatru destul de des, 1 data de 2 ori pe saptamana uneori sau o data la 2 saptamani.
la film sunt anii buni de cand nu am mai mers.

| selef a răspuns:

Am si uitat...

| maiamichel a răspuns:

E ziua mea luna aceasta si mi-am pregatit un cadou! Merg la teatru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La teatru am fost acum o luna si ceva iar la cinematograf demult

| wale a răspuns:

Nici o datalaughing)