| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi va rog ceva locuri unde pot sa fac sex. In ultimul timp cam nu ramin singur acasa, iar de hotele nu prea am bani. Si in parcuri e cam frig deja. Ma gandeam la ceva de genul cinematograf dar nu stiu care e riscul.

10 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Paiiiii, cateva ideei am si eutongue
1)Pe bancheta din spate a masinii.
2)acasa la un... bun prieten.
3)In scara blocului, in parc sau intr-un loc slab luminat, unde mergeati de obicei sa va sarutati fara sa va vada nimeni.
sau pe acoperisul unei cladiri inalte, cum ar fi al unui bloc.

Răspuns utilizator avertizat
| Rooobi a răspuns:

In cinematograflaughing)) are dreptate MaryBrunetzica. incearca la iubita acasa sau vorbeste cu vreun prieten mai apropiat sa iti imprumute apartamentu cateva orelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| CLAUDIUBRETT a răspuns:

Paiar fi pe primul loc, in vagin.secund anal si terto oral peste tot e cald si ieftin!

| мαяijüαηα a răspuns:

..pai al cinematograf riscul e ca tu sa fie ..cel..la care o sa se uite lumea...laughing)..incearca la iubita acasa..sau in masina...laughing

| Originaly a răspuns (pentru мαяijüαηα):

Mai,mai ce idei ailaughingai experinta, vad ca nu duci lipsa de imaginatiehappy.Pa, pa

| Dani1509 a răspuns (pentru мαяijüαηα):

Pai nu plec la premiere big grin... merg la un film unde o sa fim pina la 10 oameni in sala.

| Adelyn24 a răspuns:

Pe canapea in sufragerie
Pe masa din bucatarie
Pe patul din dormitor
Sii iti urez mult spor!

| georgeyulian1996 a răspuns:

Frate sfatul meu este sa o inviti intr-un club undeva si du-te la baie cu ea, este cel mai palpitant loc in care poti face sex si este extrem.Bafta!