| anonim_4396 a întrebat:

Aveti gradina zoologica la voi in oras? teatru? cinematograf? parcuri?
Daca nu, cum va petreceti timpul liber, ce faceti?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am de toate în oraş, timp nu am de ele.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Le am pe toatehee hee doar stau in Bucurestihee hee [ si nu ma laud. happy. ]

| costymaximus a răspuns:

Este o gradina zoo la Baneasa, dar animalele lasa de dorit(cam putine ca specii), parcul e la doua statii de masina(Moghioros), cinema ce mai imi trebuie, doar am netul.

| Linda a răspuns:

Am gradina zoologica si 3 parcuri. Merg prin parc, raspund pe TPU, citesc, conspectez ce e important, activitati cu cei de la biserica, prietene, discutii cu sotul

| BeT a răspuns:

La ce mai trebuie gradina zoologica doar noi ne comportam mai rau decit animalele. Teatru si cinematograf nici de astea nu mai este nevoie-cu toti sintem niste figuranti unii actori alti vedete. Timpul liber il petrec pe TPU aici gasesti de toate.

| lost.in.rain a răspuns:

Vine primavara, se incalzeste afara... Plimbarile in aer liber sunt binevenite, mai ales ca avem Gradina Botanica atat de frumoasa!

| Deyuuutzaa a răspuns:

Pai aici in Bucuresti le am pe toate, la zoo nu am fost de cand eram mica, la teatru merg rar si atunci la comedie si la cinema am lucrat si desi nu mai lucrez acolo inca ma mai duc pe acolo, ori la un film, ori la o barfa...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, in mare parte le avem.
Dar eu optez pentru lucrurile gratis, pentru ca ceste frumos nu e neaparat scump.
De multe ori imi place sa ma plimb pe malul marii. Sa imi fac prieteni thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In Bucuresti este gradina zoologica, dar nu se investeste in ea. Este lasata sa se degradeze, pentru ca-i poarta simbetele dezvoltatorii imobiliari, care vor sa puna de multa vreme mina pe teren sa construiasaca acolo. La fel procedeaza si cu padurea Baneasa, pe google earth se pot vedea constructiile aparute din senin in mijlocul padurii. Defriseaza cu acordul tacit al primariei, nu la sosea, ca sa nu bata la ochi ci in mijlocul padurii, sa fie mai ferit si construiesc vile de lux si blocuri. Ticalosia este lasata sa se manifeste in voie, autoritatile nu misca un deget.

| ☺ Cristinik ☺ a răspuns:

Pai eu nu am decat parcuri care cam lasa de dorit asa ca iarna merg prin baruri cu prieteni... iar vara merg la vreo piscina ...ma plimb