| mgtow a întrebat:

In ultimul timp eu am fost singur sa mananc la fast food si la cinematograf, voua ce vi se pare asa ce impresie v-ati face daca ati vedea un baiat ca mine dragut singur de fiecare data? (lasativa de chestii gen' ca e gay sau ca are probleme de sanatate).

5 răspunsuri:
| No a răspuns:

Nu imi fac o parere proasta despre acest gen de tipi. Mie mi se pare chiar cool sa nu fi intotdeauna inconjurat si "sufocat" de prieteni. blushing happy

| lauracraciun a răspuns:

Of of of.tot nu ai incredere in femei am observatstraight face.as crede ca inca nu si-a gasit jumatatea.sau ca este o fire mai singuratica.insa prefer prima varianta.iar dupa cate stiu.nu si-a gasit jumatatea pentru ca refuza astawaiting.ti-o mai spun inca o data :nu te inteleg.pana la urma nu toate fetele sunt asastraight facedar ma rog.aa si Hristos a inviat!winking

| NoSmile a răspuns:

Pai.depinde de fiecare persoana,dar probabil ca ma voi gandi ''nu se simte prea bine,simte nevoia sa fie singur,sa-si faca ordine in ganduri, ori are o stare mai aiurea si isi doreste sa nu fie sufocat cu intrebarile persoanele din jur'' daca esti dragut, NU m-as gandi ca NU au placerea fetele sa-ti tina companie. cu siguranta toti avem astfel de momente in viata...ai grija de tine

| Alina_6360 a răspuns:

As crede ca n-a gasit (inca) pe cineva potrivit pentru el.

| PAMparam a răspuns:

Hm.as crede ca a vrut efectiv sa se disreze singur sau ca s-a saturat de restul cel putin pentru o perioada.Si mie imi place se merg uneori singura pentru a scapa de gura prietenelor sau stiu eu...:*