| mydarkestdays a întrebat:

Nu inteleg! de ce baietii inseala fetele care ii iubesc?

13 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Cei care inseala sunt nesimtiti si mincinosi. Daca nu mai iubesc de ce nu le spun pe fata? Adevarul doare dar e pur, trebuie apreciat pentru puritatea lui, indiferent de durerea provocata.
Eu sincer as prefera adevarul, decat sa aflu apoi ca am fost inselata.

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Pentru ca in randul baietilor "sa fii cu mai multe" e ceva tare, in timp ce la fete, "sa fii cu mai multi" e ceva urat, esti considerata cur*a. Din pacate, asa e in ziua de azi.
Oricum, baietii care inseala, si stau cu o persoana pe care o iubesc sunt incapabili. Asta e clar. Incapabili sa isi gaseasca o fata care sa ii multumeasca din toate punctele de vedere. Nu e vina fetelor, ca nu le ofera tot, sau alte scuze de genu'...e vina lor, fiindca se complac in ceva ce nu le place, si apoi isi doresc altceva.
Un baiat care iubeste, si respecta, va stii sa fie fericit cu o fata, nu cu mai multe. E normal. La randul lui va fi iubit, si respectat si va avea tot ce cauta intr-un singur loc.
Spun asta din proprie experienta.
Depinde si de fete, dar in primul rand de EL. happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Trezitiva la realitate, iubirea e trecatoare, iar inselatu dovedeste acest lucru

| CocoMexii a răspuns:

Poate ca nu gasesc la iubitelor ceea ce isi doresc si cauta la alta fata. Pentru ca nu e o relatie serioasa in acel "cuplu "daca se poate numi asa sau nu stie ce e aceea o relatie serioasa. Poate pentru ca profita de o fata, poate ca nu o iubeste cu adevarat pe acea fata cu care e, chiar daca ea il iubeste la nebunie.
Pentru ca unii nu stiu sa pretuiasca iubirea unei fete.
Final tongueentru ca sunt fraieri laughingstraight face

| zxzx a răspuns:

Ne place sa flirtam si sa avem o lista cat mai lunga.

Inteles?

Răspuns utilizator avertizat
| Carmy21 a răspuns:

Bună.
Păi de obicei băieții preferă mai multe fete deodata dar să nu uiți asta niciodată. Restul sunt doar plăceri el iubește doar o singură fată. Fundă?
Pa, pa.

| diana99999 a răspuns (pentru Carmy21):

Daca un baiat vrea mai multe fete sa se duca in Egipt. aia pot avea si pana la 40 de neveste

| AAMTeq a răspuns:

Daca le-ar iubii cu adevarat nu ar mai fi existat alta. Sau mai exista varianta sa le iubesca dar sa nu fie satisfacuti din punct de vedere intim.

| gugulina97 a răspuns:

Pt ca ei nu stiu sa aprecieze ce au apoi regreta oh go on

| Eduard_Dumitru_1988 a răspuns:

O fata daca iai ofera toto ce are nevoie iubitu nu o mai insala la mine a mers