| Maney31 a întrebat:

De unde pot cumpara un pumnal sau sabie de colectie cu semnul crucii, cruciade sau ceva asemanator, vreau link, poze, etc, Dau Fundawinking

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu ai voie sa porti un pumnal ca este strict interzis pentru ca este considerata arma alba! Din pacate, imi pare rau! Pentru ce va trebuie?

| Maney31 explică (pentru untu):

Am spus ca am nevoie de pumnale de colectie, imi trebuie pentru o colectie, nu sa spintec oameniwinking

| untu a răspuns (pentru Maney31):

Asa se explica, am inteles! Pumnale si sabii vechi pentru o colectie frumoasa!

| KenNine a răspuns:

Incearca pe site mari.sau olx. gasesti mai ieftin

| elenalovedogs a răspuns:

De la cetatea Rasnov