| Dan_8062 a întrebat:

De unde pot face rost de cartea lui Morgan Robertson intitulata Futility Or the Wreck of the Titan in limba romana? Aceasta carte este o prezicere foarte exacta scrisa in 1898 a ceea ce urma sa se intample in 1912, scufundarea Titanicului

2 răspunsuri:
| DariaSofia95 a răspuns:

Ai reusit sa faci rost de carte? O vreau si eu... Ti-am lasat mesaj si pe privat. happy

| JohnTheLittle a răspuns:

Este o sansa sa o gasesti la biblioteca din orasul tau sau daca este o prezicere exacta(automat insemnand ca este si renumita cartea) ai putea sa gasesti e-bookul pe internet. Bafta