| nicole_9460 a întrebat:

Dece uni oameni spun ca nu il suporta pe justin bieber?

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

Nu cred ca acei oameni despre care spui au ceva personal cu Justin Bieber, ci mai degraba cu fenomenul Justin Bieber. Sa-ti explic: Apare peste noapte michidutza asta care canta si toate pustioaicele care nu au habar de muzica sunt in looove si in limba dupa el. Mai fac si ditamai zarva cum ca JB e vai Doamne ce talent, cand de fapt ele vad doar o fetisoara dragalasa. Gandeste-te ca e doar un copil care canta ce i se da sa cante si care nu stie mare lucru despre muzica, in afara de faptul ca e compusa din sunete si cuvinte. In plus, nu crezi ca e iritant mai ales pentru userii de pe site sa citeasca zilnic sute de intrebari de genul "Aveti cumva id-ul lui JB?" sau "Cine il iubeste pe JB?"?
Exista forumuri si fan-cluburi special pentru asa ceva.

63 răspunsuri:
| VodkaCoca a răspuns:

Nu e ca nu il suport, nu ma inclazeste cu nimic ca exista s'au nu. Pur si simplu am gusturi diferite de muzica, ascult numai house, e ciudat ca baiat, cu freza aia si capu prea mare pentru corpu care il are laughing, daca isi lasa parul lung zici ca e fetita cu chipul care il are, oricum fiecare asculta ce vrea ce ii place nu neaparat daca copilele din Romania sunt disperate dupa el asta nu inseamna ca trebuie sa placa si la cei cu o varsta mai avansata laughing.

| Roxii a răspuns:

Il ador... dar cei care zic ca nul suporta sau il fac in toate felurile sunt doar invidiosi pentru ca ei stiu ca vor sa fie ca el dar nu vor putea ajunge niciodata(invidiosii)! tapa voua!

| βÚβÚ a răspuns:

Eu nu sunt fana J. B. dar nu am spus niciodata ca nu il suport.Canta bine, are talent, felicitari lui, insa nu tuturor ne plac aceleasi stiluri.De exemplu mie nu imi place stilul lui.Nu toti suntem la fel. Direfenta ne face mai speciali pe fiecarewinking

| Byclick a răspuns:

Omule, e imposibil ca toata lumea sa-l venereze.

| Alice180297 a răspuns:

Si eu zic ca unele persoane sunt invidioase. Mai ales baietii sa fim sinceri. Sau pur si simplu nu le place. Dar daca nu le place eu zic sa nu inceapa sa il faca in toate felurile. Totusi exista fani. Si sunt o groaza care il adora pe Justin. Deci nu. ti mai bate capul cu astea care nu il suporta. [[ P. S.: Am prietene care spun ca il urasc sh stiu mai multe decat mine :p

| Anaisssss a răspuns:

Nu sunt fan Justin Bieber, dar astia care zic ca e un ingamfat si ca e gay, l-ati cunoscut voi? oh go on

| darkgirl_9581 a răspuns:

Pentru ca e un nimeni care se crede mare vedeta. pentru ca el chiar crede ca are voce [please, cineva sa ii spuna ca el nu canta cotcodaceste ] pentru ca a vb cu tipa cu voce de cioara care poarta peruca blonda si pentru ca e un increzut...

ascultati si voi oamenilor muzica buna nu toti copii care au scapat de la incubator

| oxaz a răspuns:

Are moaca de baby, da e ok

| Mikaela_4263 a răspuns:

Eu il adorrlove struck

| Mikaela_4263 a răspuns:

Multumesc pentru. stupid.
ce sa spun, ca il urasc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt foarte prosti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De prostı u dc crezı? sunt ınvıdıosı

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca au parerea lor. Doar pentru ca tie iti place asta nu inseamna ca ceilalti nu pot avea propria parere. Mie chiar nu imi place JB. NU imi place cum canta si am impresia ca isi bate joc de fete. Pana si celelalte vedete au aceeasi parere, nu il suporta nici ele. Pana la urma, asta e parerea mea si a altora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una al plac f mult pe JB si nu asculta celelalte raspunsuri e doar invidie.si cred ca si tu i vrea sa fi macar pe unsfert ca el adica faimoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber e de *** un gay.Vorba lui Shane Dawson numai fetele de 5 ani asculata muzica luilaughing persoanele mature isi dau seama ca e idiot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate unii oamenii sunt gelosi pe talentul si frumusetea lui

Răspuns utilizator avertizat
| Tasya05 a răspuns:

Buna! Iti zic eu dc! De pROSTI! eU SUNT O MAre fana Justin Bieber! pur si simplu il iubesc! il ador! si chesti,, Nu il suport pe Justin Bieber '' este din invidie! multe lume este invidioasa pe el (mai ales baietziiii)de exemplu am un prieten care imi este cem mai bun prieten care este invidios pe Justin pentru ca eu il ubesk mai mult decat pe el! deci e fff multa indivie! Deci... Justin este un DRAGUTZ, ADORABIL, ARE O VOCE DE INGERASH, CEL MAI DRAGUTZ BAIAT DIN LOOME, O INIMA GROZV DE MARE PT CA AJUTA ORFANIII! SHI MULTE ALTELE!

| Tasya05 a răspuns:

Asta se numeste invidie.Cred ca nimenii nu are ceva personal cu Juss.pentru ca nimenii nu il cunoaste cu adevarat.
Oamenii spun ca nu i suporta pe justin ( in special baietii) pentru ca toate fetele cu varste intre 11-16 anii sunt LIMBA dupa el.pot spune ca sunt una dintre acele fete.si nu imi e rusine de asta
:p oricum justin e cel mai dragut adorabil frumos talentat sensibil baiat din lumeee!

Răspuns utilizator avertizat
| Gabi1335 a răspuns:

Nu stiu sa il aprecieze pe Justin Bieber sunt invidiozi pe el

| Andrelutssa a răspuns:

De prosti
multi zic ca are un metru si o flegma
ca arata de 12 ani
sh ca e rasfatat chatterbox
si pe mine ma enerveaza

| Dayana95 a răspuns:

Cine stiethinking Din Invidiethinking

| ღShawtyღ a răspuns:

Eu il adorr:X dar sincer nu il pot intelege: ce vede la prosta aia de Selena Gomez? oh go on

| Milkyyy a răspuns:

"PeeWeeVi a răspuns:
Nu stiu care sunt acele persoane, dar mie imi place ffff mult de el.Arata superb, este talentat, inalt, atragator, iar unii oameni sunt doar invidiosi pe succesul lui.Eu il admir foarte multlove strucklove struck "
inalt? wtf?

| Doar eu_5952 a răspuns:

Pentru ca e gay :d kogik

| kíddσ_x a răspuns:

De bolnavi la cap ce sunt.Doamneeee! Cum sa spui ca nu`ti place justin bieber?love strucklove struck doamnee e o superbitate de baiat

| kíddσ_x a răspuns:

Ahh cand citesc commurile de la hateri imi vine sa le dau cu o sticla in cap! doamne! Haters F*** OFF!

| Amalia_9679 a răspuns:

Adrian ce muzica vrei sa asc? mickael jackson?