| Valyasdfg a întrebat:

E adevărat că de 1 decembrie la Alba Iulia se face ceva mai special față de anii trecuți? Am auzit ceva vorbe... și de-aia întreb, eu merg, poate că prind vreun protestlaughing) mare lucru nu-i!

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

E mai mult decat Ziua Romaniei, se implinesc 100 de ani de la Marea Unire. Cu siguranta se va face ceva mult mai frumos decat de obicei.

| Valyasdfg explică (pentru AFR81):

Din câte am înțeles cică se vor bloca multe străzi de nu mai poți intra cu mașina

| AFR81 a răspuns (pentru Valyasdfg):

Evident ca se vor lua si astfel de masuri.

| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba la Primarie in Alba Iulia!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

E ziua Romaniei, normal ca o sa se organizeze ceva.

http://centenarulromaniei.ro/ce-inseamna-centenarul-marii-uniri/

| Bontea_Stefan-Teodor_1999 a răspuns:

Da se face ceva Frumos