| Ofatacuvise a întrebat:

Mama nu ma lasa sa merg la Alba Iulia de 1 decembrie pentru ca cica vin teroristii si de astea... minte asa-i?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Asta e o prostie fenomenala. Pacat. Ai fi vazut ceva frumos. Uita-te la televizor happy

| corbulalbrosu a răspuns:

Spune-i ca ori globul ei de cristal a pacalit-o ori ca nu este setata corespunzator. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

România nu e ținta terorismului, dar niciodată nu poate fi exclusă posibilitatea ca un extremist să se trezească să facă ceva.

| honka a răspuns:

Mai degraba mama ta este paranoica

| Al3xand3r34 a răspuns:

Sansele ca sa apara un terorist sunt foarte mici. happy

| Alexandruioancuza2 a răspuns:

Da-i restart la server, asa am facut si eu