| anonim_4396 a întrebat:

Emma de la h2o a murit cu adevarat? De ce au inlocuit-o cu Bella?

Răspuns Câştigător
| stephanie_2280 a răspuns:

Nu a murit.`! a trebuit sa joace un alt rol, intr-un alt film.big grinhappy

16 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Bella o cheama pe cateaua mea, rog insistent fara glume de astea.batting eyelashes

| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Nu a murit. Tatal ei a primit un job, in alta tara sh ea s-a mutat cu familia acolo.Intre timp fetele i'au gasit o inlocuitoare pe Bella

| maryellen91 a răspuns:

Nu a murit cauta Mean Girls 2(film facut in 2011)sa o vezi cat se poate de vie(bine nu face si struguri) laughing

| Cezaraa a răspuns:

Nu-i adevarat. Emma nu a murit. Ea nu a mai putut juca in h2o pentru ca joaca intr-un film de groaza horror. Messenger 2: The scarecrow asa se numeste filmul.

| Cezaraa a răspuns:

Nu-i adevarat. Emma nu a murit. Ea nu a mai putut juca in h2o pentru ca joaca intr-un film de groaza horror. Filmul se numeste Messenger 2: The scarecrow, de aceea a venit Bella. Sper ca te-am ajutat:*

| Stefaniaaaaaaaaaa1 a răspuns:

Nu, nu a murit.Deci stai linistita ca Emma este bine.Se zvoneste ca ea nu a putut ajunge la filmari, dar daca te-ai uitat la episoadele noi apare si numele real al Emmei.happy Sper ca te-am ajutat :*

| BacaCostin a răspuns:

Nu a murit am vazut un film horror cu ea big grin

| Rihanna18 a răspuns:

Nu a murit rolling on the floor
Cine te-a mintit?happy
A fost inlocuita, deoarece Emme`i ii s`a cerut sa joace intr-un alt film!

| Yng a răspuns:

Nu a murit laughing lol

| dana_9056 a răspuns:

Nu a murit s-a drogat!

| yoana_5239 a răspuns:

Nu a murit nimeni astea is doar barfe Emma pur si simplu a vrut sa isi continue studiile

| Ododododo a răspuns:

Ea nu a murit a plecat cu parintii ei intr-o bitamai calatorie in jurul lumii Rikki si Cleo spun asta in primult ep din sezonul 3.
Ea se va intoarce in sezonul patru alaturi de Rikki, Cleo si Bella si vor forma din nou o echipa toate patru!
Sper ca te-am ajutat.

| AlWaYsSmYlE a răspuns:

Buna. nu a murit dar ainlocuit pentru ca ea a plecat intr-o tara straina si nu a mai putut filma cu ea

| coSSmiN97 a răspuns:

...cred ca am vazut 10000 de intrebari d'astea.Nu,nu a murit:). uite pe wikipedia: http://ro.wikipedia.org/wiki/Claire_Holt

| Dulcyka_Anutza_1989 a răspuns:

Da am murit ca sa drogat si a murit din cauza drogurilor