| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca Eminem a murit si a fost inlocuit de o clona de catre illuminatii, este adevarat?

14 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Da, daca asculti muzica de-asta o sa vina iluminatii si o sa te manance, ai grija, eu te-am avertizat straight face

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, de unde ai mai scos-o si pasta o.O

| Crucified a răspuns:

Bă dar voi sunteţi obsedaţi de illuminati şi alte căcaturi de genu? Terminaţi-vă-n mamele voastre odată. Zici că în copilărie aţi fost obligaţi să înghiţiţi cerneală şi bătuţi în cheafă cu sticlele goale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine te-a mintit? adica daca murea vara'miu nu ma chemau la pomana sau cum?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desigur! rolling on the floor

| Dragosdoar a răspuns:

Eee asta a fost buna laughing

| MisFit20 a răspuns:

Da si eu am auzit ca Lady Gaga a murit si bunica sa ii tine locul. Numai crede toate aberatiile, de ce apleci urechea la toate nimicurile care se spun?

| ErikaP a răspuns (pentru MisFit20):

rolling on the floor))))))))))))

| TheUnforgivenIII a răspuns:

Da. Și unicornul meu cu aripi a fost înlocuit de o clonă, tot din cauza iluminaților. Trist, nu-i așa?

| TheMetal a răspuns:

Am trait sa o aud si pe asta. Clona de Illuminatii? unde ai auzit, pe taraf?

| Wongraven a răspuns:

Ai chef de trolling?

| Leiffartshof a răspuns:

"clona de catre illuminatii" laughing copii copaci.

| ErikaP a răspuns (pentru Leiffartshof):

laughing)Du-te ma la somn.