| crissu_6749 a întrebat:

E adevarat ca a murit Claire holt!? Emma din h2o... funda

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Nu.nu scrie nicaieri pe net, deci e doar un zvon happy

9 răspunsuri:
| Louise21 a răspuns:

nuuu

| HotChoclate a răspuns:

Nu. a fost doar un zvon.

| alexutza123 a răspuns:

Daca intr-adevar murea...scria pe net ceva, asa e?
din cate am cautat eu...nu am gasit nimic, deci nu cred ca a murithappy

| Buggz a răspuns:

Povesti de adormit copii. Daca ar fi murit, asa bine ar fi murit si Nick Jonas, Selena Gomez si Justin Bieber. Toate sunt zvonuri create de psihopati care vor sa intristeze fanii care majoritatea sunt copii.

| LorennaAlexandra a răspuns:

Nu a murit.Claire Holt joaca in The Vampire Diaries[[e Rebecca, sora lui Klaus]]. big grin

| Catti a răspuns (pentru LorennaAlexandra):

Joaca si in Pretty Little Liars. :d

| LorennaAlexandra a răspuns (pentru Catti):

Pe ce site pot gasi serialul subtitrat in romana?

| Kat_6866 a răspuns:

Nu a murit

| Marakiss a răspuns:

Emma nu a muri joaca intr-un film cu vampiri la fle si Cleo dar eu stiu ca Ricki a muri!