| princesshope a întrebat:

Este un baiat la scoala de care ii place de mine si mie de el dar nu stiu ce sa fac sa-l fac atent la mine.
Astept sugestii.
PA
DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| alexy a răspuns:

Pai eu zic sa ii zambesti asa frumos cum stii tu si daca ii place de tine cum zici tu s-ar putea sa-ti ceara sa-i fi prietena.Depinde de ce fel de baiat e, dar daca ii mai vorbesti si frumos si il bagi in seama eu iti zic ca o sa reusesti.

4 răspunsuri:
| alexy a răspuns:

Ms pentru fundita.>:d

| bybydeny a răspuns:

Fa-ti curaj si vb cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i caiti place de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la el si intreaba-l, folosind cel mai neutru si colegial ton cu putinta, daca n-ar vrea sa te-nvete cate ceva din sintaxa si gramatica limbii romane.