| maddymady a întrebat:

Imi place foarte tare de un baiat ce sa fac (astept sugestii)

Răspuns Câştigător
| diavolitadulce a răspuns:

Aolo ce ne facem noi cu timiditatea asta. sincer si eu eram la fel acum ceva vreme. dar hei tupeu. baietilor le plac fetele tupeiste si nu cred ca o sa te refuze in vreo privinta daca ii spui ce simti. intai de toate incearca sa stai din ce in ce mai aproape de el, sa vorbiti din ce in ce mai des si poate totul va veni de la sine daca tu reusesti sa il faci sa se indragosteasca de tine, daca nu spune-i oricum ce simti. nu iti va taia nimeni capul. stai calma ca nu se intampla nimic daca iti exprimi sentimentele, sau daca ai avea tupeul asta (eu l-as avea) profita de ocazie cand sunteti singuri si saruta-l. totul va veni de la sine. si nu iti face griji, or fi baietii mai insensibili dar nu va rade de tine pentru toata faza. indrazneste. atat am de spus. bafta. funda?

| maddymady explică (pentru diavolitadulce):

Multumesc pentru indicati si scuze pentru intarzierea funditei dar o vei primi imediat

| diavolitadulce a răspuns (pentru maddymady):

Nu conteaza, a mers?

| maddymady explică (pentru diavolitadulce):

Da mersi

| diavolitadulce a răspuns (pentru maddymady):

Nu ai pentru ce. sper sa fi fericita in continuare alaturi de el