| GuitarGroovin99 a întrebat:

Eu si cu familia mea ne-am hotarat sa mergem in Santorini in concediu, dar nu prea stim ce sa vizitam! Ma puteti ajuta? Dau funda! Grabiti-va! Plec pe 2 august adica marti!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| opium a răspuns:

Mai intai de toate incearca sa vizitati google.

| Rozette a răspuns:

Google! Dupa care incearca manastirea de acolo!

| Georgiana_9807 a răspuns:

Buna! Eu iti recomand sa vizitezi Thira, cetatile grecesti sunt foarte frumoase si interesante, iti mai recomand Oia(Manastirea Santorini) si frumoasele plaje.preferatele mele sunt Perissa si Almirra. Sper ca te-am ajutat! Concediu Frumos!