| Corina_7756 a întrebat:

[funda][+like]Am si eu nevoie de ajutorul vostru am de facut la Latina un referat si tema este aceasta" voi sunteti niste sabine(femei) si sunteti rapite de romani ce faceti?"ca un fel de poveste/intamplare
este dupa povestea lui Romulus si Remus : Rapirea sabinelor si eu chiar nu am nici o idee cum sa il fac!
va rog ajuatimapuppy dog eyes!~

1 răspuns:
| Mirelutzz a răspuns:

Imagineaza-ti ca tu esti una dintre sabine...ce ai face? eu una as coopera cu celelalte si am gasi o cale de scapare.incearca sa-ti imaginezi! vei reusi nu poti ramane fara imaginatie! fundita?big grinbig grinbig grin