| RockForever99 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru...la romana ne-a dat ca tema sa povestim o intamplare amuzanta.Nu-mi trece nici o idee prin cap.Va rog ajutati-ma.Mersi.

Răspuns Câştigător
| mdygreentea a răspuns:

Poti sa zici ca erai la tara si a intrat pisica in camera si tu maturai si pisica a sarit pe masa si a facut vraiste lucrurile de pe masa si tu ai inceput sa alergi dupa ea si te-ai imnpiedicat in sireturi si pisica a scapat doar ca mai dezvolti si tu povestireabig grin

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

E imposibil să nu-ţi treacă ceva prin cap. O amintire haioasă din copilărie trebuie să ai. Mai gândeşte-te! Baftă!

| Anonymus314 a răspuns:

TPU nu rezolva temele de acasa.
O zi buna!

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Poi am avut si eu tema asta prin clasa a4a parcad'oh
laughing
Si am scirs una iarna era cu niste copii care sau dus la sanius unu sa impiedicat si apoi zapada i-a cazut pe fata ca barba lui mos craciunlaughing
E doar o ideehappy
Mie mi-a pus 1o...
Funda?batting eyelashes