| anonim_4396 a întrebat:

Fundita! stiti cartile alea pentru copii cu personaje 3d. deschizi cartea si se ridica personajele. nu am gasit NICAIERI pe cineva care sa faca astfel de printari. sau macar tehnica, sa incerc sa fac eu - desi nu am sanse.

stiti o astfel de firma? sau stiti editurile acestor tipuri de carti?

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Http//tipdeck.com-este si cu traducere in romana. Poate intelegi.

| ady1997 a răspuns:

Se gaseste.eu am vazut.una de anatomielove struck as vrea sa imi iau.dar e c-am scumpa 50 lei adica 500 mi

| pacha a răspuns:

Astfel de tipuri de carti nu exista in Romania, deci cel mai probabil nu cred ca ai sa gasesti un magazin in Romania cu astfel de carti, insa in strainatate exista. Succes!