| DeniiMirii a întrebat:

Heei:* cine stie care sunt semnele dinaintea apocalipsei?hee heecele adevarate.parca erau 7. Cine mi le zice pe toate dau FUNDA! mersii:*

10 răspunsuri:
| AnaAmalia31 a răspuns:

Din cate imi aduc aminte de la religie :

1. O cruce pe cer
2. 7 cai in 7 culori diferite

Pe astea 2 mi le mai aduc aminte...sorry

| IngerAlb a răspuns:

Http://myparaway.wordpress.com/2011/01/17/semnele-apocalipsei-1/
Atata stiu, dar nu mai crede in porcaria asta.Numai Dumnezeu stie cand vine sfarsitul lumii.

| Elsiane a răspuns:

Uite ce îţi zic eu: APOCALIPSA nu există, crezi ce vrei. Oamenii superstiţioşi cred asta. Dacă tu crezi în APOCALIPSĂ, înseamnă că vrei să mori (că îţi aştepţi moartea).

| yuyubarbie19 a răspuns:

Nu mai crede in APOCALIPSA. Nu se stie nici cand va veni nici cand va dura si nici cum sr va produce.:d

| Garganoit a răspuns:

Pentru ce? vrei sa vezi daca vine apocalipsa, nu vine apocalipsa, ce tot spune lumea asta
http://www.isushristos.org/cartea-apocalipsei.html in caza ca vrei sa vezi semnele

| TheDenysuka99 a răspuns:

1) New York City are 11 litere.

2) Afghanistan are 11 litere.

3) Ramsin Yuseb (teroristul care a amenintat distrugerea celor 2 edificii in 1993) are 11 litere.

4) George W Bush are 11 litere. Asta poate fi o coincidenta dar acum lucrurile devin mult mai interesante.

5) New York este statul numarul 11.

6) Primul avion care s-a abatut asupra celor 2 edificii avea numarul 11.

7) Cursa de avion cu numarul 11 avea 92 pasageri la bord.

9 +2 = 11

8) Si cursa zborului numarul 77 s-a abatut asupra celor 2 edificii si avea la bord 65 pasageri. 6+5 = 11

9) Tragedia a avut loc in data 11 Septembrie, mai bine zis: 9/11.

9+1+1=11

10) Ziua si luna tragediei sunt identice cu numarul de telefon al poliziei in America 911. 9+1+1=11.

11) Numarul total de victime in toate avioanele implicate a fost de 254.

2+5+4= 11.

12) 11 Septembrie este cea de-a 254 zi din calendar. Inca o data 2+5+4=11.

13) Exploziile din Madrid s-au intamplat in data de 3/11/2004. 3+1+1+2+4= 11.

14) Tragedia din Madrid s-a intamplat dupa 911 zile de la cea din America 9+1+1=11- DOAR ATAT STIU SE ZICE K NUMARUL 11 PREZICE APOCALIPSA... CIKA VNE PE 11/11/11 a aratat si la stiri... fundita?

| Anonymus314 a răspuns (pentru TheDenysuka99):

Uiti esentialul.
1+1=2...

| EncoreAbcd a răspuns (pentru Anonymus314):

Yeah =]] un pic mai greu cu matematica. Ce se intampla nu ies datele?laughing Eh eu cred doar in Nostradamus este singurul om care a prezis si cutremurul din 77. Haideti oamenii buni chiar credeti in toate alea cu cifrele si etc?straight face. Nu zic ca apocalipsa nu exista pentru ca odata si odata tot o sa se intample ceva, datorita topirii acelor ghetari din cauza ca se schimba clima sau ceva de genu, din cauza poluarii ati vazut cate rauri sunt afectate? Atatea razboaie si boli... Tinerii din ziua de azi sa zica mersi daca mai apuca 50 de ani. Strabunica mea a trait 98 de ani hmm oare dc? pentru ca era totul natural nu injectate cu toate prostiile... Stim toate lucrurile astea dar o facem in continuare dc? pentru ca suntem oameni si unii nu se vor schimba niciodata.