| GandacelScumpicel a întrebat:

Heei.M-am apucat sa desenez un personaj din anime-ul Free!*cel cu inotul*. Personajul e Rin*cel cu dintii de rechinrolling on the floor).U rimeaza*.Ce culori sa combin ca sa ii fac culoarea parului? Eu il fac cu creioane colorate, daca nu pot combina atunci ce culoare trebuie sa folosesc? Am vreo 4 desene cu el si toate sunt fail-uri din cauza parului ca nu imi iese-.-

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Violet, foarte putin maro, si putin roz mai inchis, dar mai mult violet. Un violet mai inchis. Sincer, aia e cea mai complicata culoare. Haruka era mai usor de facut. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| forthewicked a răspuns:

E culoarea marsala cred... nu știu dacă sunt creioane colorate așa, dar încearcă să combini maro cu mov (cred...) laughing