| anonim_4396 a întrebat:

Hei! kiss Ce parere aveti despre seria de carti "Fortele Raului Absolut" de la Bravo Girl? Merita? Abia seara trecuta am auzit de ea si ma intrebam daca sunt carti diferite dar de aceeasi autoare sau cu continuare.

Am pierdut primul volum.straight faceDe unde il pot comanda?

Răspuns Câştigător
| Elenaaa23 a răspuns:

E super cartea imi place la nebunie am citit deja primele doua volume si abia il astept pe al treilea.Eu inca am mai vazut la chioscurile de ziare si primul' vol si al doilea.
Si de cumparat o gasesti oriunde pe net. M-am uitat eu acum si am gasit-o la editura corint doar ca e la 40 de lei pentru ca e in marime originala cu coperta cartonata.

1 răspuns:
| Aqua_5605 a răspuns:

ME-RI-TA! sunt la a doua carte acum si pot sa spun ca imi plac la nebunie!