| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Pentru ca majoritatea stiti sau v-ati dat seama ca scriu o carte, datorita intrebarilor pe care le-am pus. Am terminat-o. Multi m-ati intrebat cand o public pentru ca vreti sa o cumparati, asa ca am facut un blog, unde promit ca va voi tine la curent cu data in care cartea va putea fi comandata de pe net. Aici este blogul : http://dimianmaria.blogspot.com/. Mai trebuie sa mai adaug ceva? Cum vi se pare?

1 răspuns:
| eu_5752 a răspuns:

Poate imaginea de fondal sa nu fie asa pronuntata ca fura tot ce poate fi mai important + ca irita si ochii.