| OrdinaryGirld a întrebat:

Imi place foarte mult sa scriu si chiar as vrea sa devin o scriitoare.
Am cateva povesti scrise si mai multe persoane mi-au spus sa incerc sa scriu o carte.De curand am inceput o noua poveste,si am de gand sa o fac o carte.
Acum,cand termin cartea unde as putea sa o trimit?
Un site, blog ceva pe net stiti?

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sfatul meu este sa termini cartea.
Abia dupa asta, intereseaza-te de unde ar putea fi ea publicata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu vrei bani pe ea, adica daca vrei doar niste sfaturi de la alti scriitori amatori atunci poti sa-ti faci cont pe wattpad.
Daca iti place cum suna dar ai nelamuriri eu sunt aici happy

| OrdinaryGirld explică (pentru anonim_4396):

Am cont pe wattpad! big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru OrdinaryGirld):

Si numele tau de utilizator este...(si aici imi dai tu numele ca sa ma uit peste ce scrii)

| Brotacelul a răspuns:

Intr-adevar, mai bine sa te vezi cu cartea terminata si pe urma sa te interesezi despre detalii de genu.
Intre timp, daca spui ca mai ai povesti scrise, de ce nu iti faci un blog, ceva, pe care sa publici o parte din ele, de "test", sa vezi opinia unui public care nu te cunoaste personal happy
Recomand ucoz.ro - eu aici imi fac un blog de calatorii, si e destul de usor de folosit, asa nu te complici prea mult happy.
Multa bafta si spor la scris!

| Skrilly a răspuns:

Simplu fa-ti un blog, sau o pagina pe facebook!