| anonim_4396 a întrebat:

Hei.Va place sa cititi? Ce fel de carti? Ati citi cartea descrisa pe acest blog : http://dimianmaria.blogspot.com/? De ce? Funda.

Răspuns Câştigător
| MâţaD a răspuns:

Da,imi place sa citesc.Imi plac in mod deosebit cartile de genul Bestia-Alex flinn; Ingerul Noptii-Becca Fitzpatrick; Jurnalele Vampirilor etchappy.Nu am citit aceasta carte, pentru ca nu am stiut de ea...

2 răspunsuri:
| ZumZz a răspuns:

Dap, in special imi place sa citesc romane horror :].

Imi plac foarte mult cartile : blestemul vraciului, cutia cu fantome, umbra, obiecte ascutiete, vocile, semne bune, cadavrul care rade...

| smile20000 a răspuns:

Eu am citit Harry potter (1, 2,3, 4,5,6,7) de J.K.Rowling