| drive a întrebat:

Hei TPU am nevoi de ajutor la ora de desen profa ne a sus sa desenam o frunza si pe frunza sa desenam o girafa tigru si ne a spus ceva de genu printul animalic. Cum se face cum este? ce trebuie sa fac? Funda

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Să te faci doctor sau avocat.

| Cierro a răspuns:

N-am idee la ce se poate referii profa ta, dar încearcă să desenezi conturul unei frunze mari, iar în interior un tigru cu pete ca şi girafa sau o girafă cu dungi de tigru. Dacă sună ciudat aşa, desenează un tigru şi o girafă pe frunză şi deasupra lor o coroană ca să fie completă viziunea ei a prinţului animalic.hee hee