| anonim_4396 a întrebat:

se apropie ziua mea si toata lumea ma intreaba ce imi doresc. Eu nu am o anumita idee asa ca va cer cateva idei de cadouri(in afara de haine si carti ) Cele mai bune idei vor primi funda big grin

6 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Daca nu vrei ceva anume,acum,spune-le sa pastreze banii iar atunci cand te gandesti le spui, sau chiar sa ti-i dea tie.Ca atunci cand o sa vezi ceva, sa iti cumperi.

| PetreConstanta a răspuns:

Ceva personalizat - asta este sfatul meu

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Spunele sa puna toti bani la un loc si sa iti ia un animalut de pus urias:Xbig grin ...Sau niste produse cosmetice, obiecte personalizate, o rama cu o poza de grup cu toti pr taihappy sau o petrecere surpriza(bine acum nu mai e surpriza, dar am avut intentia), sau cel mai bun cadou ar fi sa fie alaturi de tine si sa iti serbezi ziua si sa va distrati la maximhee hee

si La multi ani! :*:*:*

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Heii la multi ani>:d

| Mikaela a răspuns:

Sall.In curand va veni si ziua mea si sunt in aceiasi dilema ca si tine. Poti sa le zici ca vrei un parfum de firma sau de la oriflame &avon, sa te scoata undeva in oras, mp3, anumite produse cosmetice, etc.
La multi ani!happy

| ScheißeBeMine a răspuns:

Multumesc pentru urari tuturor