| ew123 a întrebat:

Vreau si eu sa vad niste pareri despre telefonul Samsug Chat322.

Răspuns Câştigător
| Chrysstian a răspuns:

Nu prea merita, este cam scump pentru ce dotarii are, mai bine iti strangeai bani si-ti lu-ai LG OPTIMUS L5/NOKIA 700/ALLVIEW P5 ALLDRO. Daca deti un buget stabil si ai o situatie financiara acceptabila, mai exact statut social..., eu iti recomand acest model "x" :
http://www.youtube.com/watch?v=tw2WPi6IUq0
Acest model beneficiaza de o calitate sporita a meterialelor, de la componentele tehnice pana la design-ul ergonomic si bine distins, el este mereu relelevant datorita acestor caracteristici, ba chiar a si primit niste premii pentru asta, el este integral rotunjit si are o suprafata plana cea ce-l face mult mai comod si tinerea se solicita mult mai usor, iar din punct de vedere palpabil se simte excelent fata de patratosul S2, dar sa nu devenim sceptici in privinta lui deoarece a fost si el un telefon bun la vremea aceea. Hardware, el are un procesor mult mai mare decat SAMSUNG GALAXY S2, un dual-core 1, 5 GHz (SAMSUNG... are un procesor dual-core 1, 2 GHz); software, el are un sistem de operare android, mai exact android 4.0 IceCream Sandwich (SAMSUNG... are sistemul de operare android 2.3.4 GingerBread)
Pretul acestui terminal este de doua ori mai ieftin decat S2, singurul distribuitor fiind Orange, care il vinde la pretul de 200 de euro la liber, iar la abonament il poti cumpara cu un euro, dar trebuie sa platestii 23 euro pe luna (acesta a fost doar un abonament din toate celelalte oferte; daca te intereseaza toate abonamentele, poti sa te duci la un magazin Orange, din pacate nu-ti pot da link-ul deoarece nu il pot accesa, pentru ca nu mai e disponibil pe magazinul online).
Daca nu te-am convins, poti vedea specificatiile tehnice la link-urile acesta:
http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_galaxy_s_ii-3621.php
http://www.gsmarena.com/acer_cloudmobile_s500-4542.php
Daca te intereseaza si-o comparatie, o poti vedea la link-ul acestea:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3621&idPhone2=4542
(Nu stiu daca il poti achizitiona acest smarphone. Este doar o sugestie)
Acest terminal il poti gasi si ti-l recomand la un abonament ["ORANGE"]
Ai incredere in opinia mea, deoarece sunt experimentat si ma dedic toate acestora, din toata experienta mea asta este opinia.
Toate cele bune!

| ew123 explică (pentru Chrysstian):

Ok, multumesc, vad ca iti place sa scrii cam mult. Multumesc pentru sfat! Ai funda!

4 răspunsuri:
| Enki a răspuns:

Mie nu mi se pare rau de loc acest telefon.as zice ca e destul de bun, dar depinde si de parerea ta. vrei sa iti cumperi?

| ew123 explică (pentru Enki):

Da, cam as vrea, dar vreau sa stiu si parerea voastra. Din punctul meu de vedere este bun. Dar vreau si alte pareri.

| ew123 explică:

Eu nu inteleg ce vrei sa zici, daca vrei sa pari interesant si vrei sa ne atragi atentia zii macat ceva istet. Succes data viitoare la raspunsuri idioate, pentru ca nu vei primi funda daca vei mai raspunde asa!