| Bebll a întrebat:

Am nevoie de puţină inspiraţie.happy Sunt ff. pasionată de turnu Eiffel, e visu meu să ajung să'l vizitez. Deci fac multe desene cu el.:X Şi nu mai am inspiraţie. Vă rog, daţi-mi nişte idei de desene care să conţinu Turnu :X. Fundăăăăă. puppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| DeepEyesClaudia a răspuns:

Deseneaza un breloc cu Turnul Eiffel. Sau asta: http://4.bp.blogspot.com/......heels.png. Sau Turnul sclipind. Sau o alee cu un pilon al Turnului in fundal.

Crede-ma, merita sa-l vizitezi! Am fost acolo de 2 ori, pana la ultimul etaj si e superb (desi nu e prea placut daca ai rau de inaltime :)))

1 răspuns:
| GeannyXdt a răspuns:

Pai faci o mana care tine un breloc cu turnul Eiffel.
Sau un nor in forma de turnul Eiffel.
Sau model de unghii cu turnul Eiffel.
Sau o camera plina cu turnul Eiffle.

Funda>?big grin