| Lungu_Bianca_1992 a întrebat:

Am de facut niste desene pentru revista scolii, si am ramas fara inspiratie, trebuie sa fie ceva legat de iarna, ati putea sa-mi dati niste idei?

Răspuns Câştigător
| anonimusanonimi a răspuns:

Poate un om de zapada fericit, sau niste copii facand un om de zapada, sau chiar un peisaj cu multi multi fulgi de zapada, printre care sa iasa in evidenta cativa mai mari si frumosi, sau o casa in mijlocul zapezii, poate pe langa o padure, iar pe cer sania lui Mos Craciun, sau un semineu in care arde focul langa un brad impodobit si o bunicuta care spune povesti unor copii sau... mosul care aduce cadourile sau... fragmente din ideile de mai sus combinate? Sper ca ti-am fost de folos big grin

| Lungu_Bianca_1992 explică (pentru anonimusanonimi):

Mersi, chiar mi-ai dat niste idei bune!

1 răspuns: