| LoLiTa1808 a întrebat:

Hello! Stiti unde pot gasi rezultatele la olimpiada de romana judeteana timis?

3 răspunsuri:
| Rebelicious a răspuns:

Olimpiadele s-au dat ieri (sambata) si vor fi corectate de 3 grupuri a cate trei oameni si se va face media aritmetica a fiecarui grup si apoi al totalului. Deci va mai trebui sa stepti ceva timp pentru a afla rezultatele. Funda? big grin

| dia733 a răspuns:

Salut! astazi la ora de romana ne-a spus doamna profesoara ca la olimpiada de la romana sau pus rezultatele
pe site-ul lor ca cica trebuie sa-ti scrii parola si numele si multe alte chesti acolo ca sa poti intra (da sunt din judetule timis si n-am participat la olimpiada dar am fost atenta totusi) si sunt din generala 30. Intra pe site-ul lor si sa nu-ti uiti parola.
O zi placuta!

| SkaterGirl112 a răspuns (pentru dia733):

Buna! Care este site-ul? Daca nu te superi.