| lerinto a întrebat:

Cine imi zice, va rog unde pot gasi rezultatele la olimpiada judeteana romana pe timis in 19.02.2011.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey, eu am cautat pe net si inca nu s-au postat rezultatele. Daca voi gasi iti voi spune ...si eu am participat la Olimpiada in Resita si abia astept sa vad ce punctaj am obtinut big grin Papa :* fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ieu vreau sa stiu!big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca nu s'au afisat inca.A fost etapa judeteana, presupun ca le ia mai mult sa verifice olimpiadele.Si eu am participat in Buzau.big grin