| keissy a întrebat:

Hello TPU! vreau si eu sa stiu daca a aparut al 4-lea vol. Din serial,, fortele raului absolut" de Kelly Armstrong.am citit cartile de la bravo si vreau sa cumpar vol.4.please,help me!

Răspuns Câştigător
| Daii27 a răspuns:

Nu mai este volumul 4 big grin. volumul 3 a fost ultima. si eu le.am citit laughing doar ca le.am citit de la biblioteca judeteana cu putin timp in urma big grin nu o sa se mai faca alt volum din fortele raului absolut. a scris in ultima carte pe care am citit.o :*

4 răspunsuri:
| limi a răspuns:

Da,o sa mai apara si volumul 4, dar Kelly nu se grabeste sa il faca a aparut fortele raului volumul 4 de kelly amstrong dar este despre o alta fata si nu a aparut inca in tara noastra a fost publicat in SUA in aprilie, dar o sa-l faca si pe cel cu chole intr-un tarziu dupa ce termina ce a inceput sa scrie acum, si dupa ce o sa apara si in Romania celelalte carti. Daca vrei sa afli mai multe intra pe chloesaunders.com

| ChuLin a răspuns:

Ba sunt ink 2 volume happy big grin Dar n`au aparut in Romania! Eu le-am citit pe toate

| Ramona_Pantea_1986 a răspuns:

Exista si cel de al 4 lea volum si la noi...astazi am fost la librarie si am vazut vol 4 din serie doar ca nu imi aduc aminte cum se numeste...si o sa fie si vol 5 tongue