| Mariaaa230921 a întrebat:

Hellooo! Caut si eu um meditator pentru arhitectura(pentru admiterea la facultate) si as prefera sa fac individual, dar nu am gasit pe nimeni, as avea nevoie de ajutor pls
Astept orice recomandare cu drag!

3 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Incearca cartile, si video-urile de pe net.Ai destule variante virtuale, gratuite, ceea ce vrei pare sa fie a socializa cu un expert, iar asta poate gasesti printre profesorii de la facultatea unde mergi.

| Iote a răspuns:

Tu fiind din... Seini (zic si eu) vrei meditator cu stricta specializare din Bucuresti ori din Iasi?

| Mariaaa230921 explică (pentru Iote):

Pentru Bucuresti vreau si sunt din Bucuresti