| LupuMaria a întrebat:

Hey, am modificat o melodie pe MixPad si nu stiu cum sa o dau pentru a merge pe winamp. Adica stiu ca pot sa dau click dreapta si dupa pe open with... si am dat la winamp si nu merge. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Asta pentru ca nu este gratis programul. Daca nu gasesti pe net acel serial un program la fel il gasesti in Nero 7, 8. Mai usor in Nero 7. Nici asta nu e gratis dar e mai usor de gasit. Poti incerca o varianta gratis:
http://audacity.sourceforge.net/
-Orice ai alege trebuie sa refaci toata munca.

14 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Dupa ce termini de editat te duci in meniu in File-Export project as audio file.
- La "output file" alegi locatia si
numele melodiei (daca vrei)
- La"output file type" alegi formatul.
- Export

| LupuMaria explică (pentru horia2012):

Nu pot deoarece imi apare ca ori trebuie sa cumpar ori trebuie sa scriu nu stiu ce cod

| LupuMaria explică (pentru horia2012):

Audacity il folosesc acum, deoarece m-am plans unui baiat laughing si mi-a spus sa folosesc audacity. In fine, iti dau funda big grin

| horia2012 a răspuns (pentru LupuMaria):

Mersi. Incearca sa faci rost de nero 7 ( e mai bun, merge si pe xp si pe W7). Are exact program de mixare melodii. Si arata aproape la fel cu ce ai tu.

| LupuMaria explică (pentru horia2012):

Dar este cu mp3?

| horia2012 a răspuns (pentru LupuMaria):

Binenteles. Eu il am. De aceea ti l-am recomandat.
Asa arata -nero soundtrax:
http://i1-win.softpedia-static.com/screenshots/Nero-Burning-Rom-6_3.png? 1341231205

| LupuMaria explică (pentru horia2012):

Dar sincer ma multumesc cu Audacity. Daca se intampla ceva am sa folosesc Nero 7

| horia2012 a răspuns (pentru LupuMaria):

OK. E bun si audacity si gasesti si tutoriale pentru el pe net.

| LupuMaria explică (pentru horia2012):

Ok

| horia2012 a răspuns (pentru LupuMaria):

Asta pentru ca nu este gratis programul. Daca nu gasesti pe net acel serial un program la fel il gasesti in Nero 7, 8. Mai usor in Nero 7. Nici asta nu e gratis dar e mai usor de gasit. Poti incerca o varianta gratis:
http://audacity.sourceforge.net/
-Orice ai alege trebuie sa refaci toata munca.

| iuliaa27 a răspuns:

Tine apasat pe ea.Merge?

| iuliaa27 a răspuns (pentru iuliaa27):

Si o muti.

| LupuMaria explică (pentru iuliaa27):

Tot nu merge crying

| Minamii a răspuns:

Incearca sa intrii pe winamp sa dai pe File - Play File si apoi iti alegi melodia.