| andra2107 a întrebat:

Hey! Aș vrea să îmi cumpăr niște petarde și am auzit ca Ekopiro e un site destul de ok... A comandat cineva de acolo? Sau dacă știți alt site mai bun...

7 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu, e dubios, și să folosești petarde e semn de retardism. Poți să-ți depui dosarul de handicap.

| Lukasssz a răspuns:

Intreaba-l pe relian, el e o petarda de om

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa cumperi petarde de pe net laughing intreaba si tu poate ai vreun om care vinde pe acolo. Nu se cumpara asa ca pe eMAG

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-ai mira dar se vindeau inclusiv pe eMag sub numele de "emițător de sunet" laughing
Nu îți returnează niciun rezultat acum căutarea pe eMag, dar pe google încă sunt indexate paginile de produs, deci se pot găsi ușor. Cauți emițător de sunet eMag et voila, petarde. laughing

| Ciprian09 a răspuns:

Comanda ceva de prin Rusia, te dau ăștia la știri și în Corea de Nord