| NoName_9844 a întrebat:

Hey Buna utilizatori TPU`kiss. Am o mica intrebarehappy. Stiti ca pentru a da la un liceu de arte [vocational] pe clasa a IX a se da un examen ceva de genu. Dar daca cineva anume nu a dat de pe primul semestru la liceul de arte se poate transfera de pe semetru 2?

Răspuns Câştigător
| Delee a răspuns:

Depinde de liceu, eu am facut arte la Deva si ne-a mai venit un coleg din al doilea semestru. L-au primit insa a dat examen.Plus de asta, pentru ca mai erau 2 locuri libere. Daca au locuri libere la liceul unde vrei sa te inscrii, atunci sigur te primeschappy
Baftawinking

1 răspuns:
| Daiana_6413 a răspuns:

Si la Craiova este acelasi lucru...atunci cand vrei sa intrii la arte trebuie sa dai examen. Asa de unde ar sti profesorii ca ai talent sau nu... Bafta multa!