Întrebare recomandată | 1anonim2 a întrebat:

Sunt in clasa a 9-a la un liceu vocational de muzica.
Cum ar trebui sa procedez pentru a ma transfera la liceul Emil Racovita? Ar trebui sa dau un examen?

Răspuns Câştigător
| Yuoia a răspuns:

Va trebui sa dai diferente (examen) la obiectele pe care nu le-ai facut. Intreaba la liceul Racovita. Iti vor spune care sunt obiectele, in functie si de profilul la care vrei sa mergi.

3 răspunsuri:
| Mihalca_Gheorghe_1996 a răspuns:

Salut, pentru a te transera dintr-un liceul in altul ai nevoie de niste examene de "diferenta pe care trebuie sa le dai, desigur, si fisa de transfer de la liceul actual. Dar in mare parte trebuie sa treci examenele pentru materiile pe care nu le-ai facut la acutalul liceu. Funda?