Întrebare recomandată | Decebalul a întrebat:

Hey! Stiti vreun loc din Iasi unde pot face lectii de desen ( desen in creion si/sau pictura ) ca sa imi imbunatatesc acest hobby? Caci as cam vrea sa progresez in acest domeniu si cred ca niste cursuri de acest gen m-ar ajuta suficient de mult happy

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Scoala populara de arte :http://scoaladearteiasi.ro/? page_id=108

| meawmy a răspuns:

Salut.te pot ajuta. poti gasi multi profesori buni in Iasi la colegiul national de arte "Octav Bancila".dar te poti tranfera acolo pe acest domeniu. sper ca te-am ajutat!)