| bluuuu a întrebat:

as vrea sa stiu ce credeti depre poezia asta.va rog sa imi spuneti daca sunt buna la scris poezi
Scoala
de oanta ndreea
dimineata ma trezesc, si imi suna ceasul, cum sa fac sa il opresc? sa ii opresc glasul, doar la 7 dimineata are de sunat, stau vreo doua-trei minute, nu ai terminat, iar apoi, pe la jumate eu m-am imbraca, si apoi la 8.la scoala, am de invatat, am si mate. si romana, vai de capul meu, ce sa fac daca am mana, mi-a dat Dumnezeu, iar la 9 fara 10, s-a sunat rapid, iar apoi in sus spre casa, eu o sa castig, cand ajung in clasa mea, totul e frumos, caci eu ma aflu in ea. c-a sa scriu sa-n vat intruna totul pederost
ps e doar 1 din miile de poezi ale mele

Răspuns Câştigător
| valentin123 a răspuns:

Pai, e frumoasa poezia mie imi place da mai ai si altele iti dau nota si la ele nota mea este 9, 50

3 răspunsuri:
| Camyyy_5609 a răspuns:

HEyy E mff poezia; x ca sa-ti admire si altcineva inventiile ar trebui sa-ti faci un mic blog cu poeziile invetate de tinehappy k atunci poate sa vada si altii talentu` tauhappy:* eu asa as facee:X funnda plsslove struck

| SiminaSalvadore a răspuns:

"ce sa fac daca am mana,mi-a dat Dumnezeu","caci eu ma aflu in ea",astea nu imi plac,si nu au niciun sens si nici rima, iar "c-a sa scriu sa-n vat intruna totul pederost" nu e ceea ce face un elev silincios, ci un tocilar! deci, mai uita-te odata peste ea!

| bluuuu explică:

Scuze de ortografie ma grabeam foarte tare