| cery a întrebat:

Cei care sunteti la liceu si aveti ore de dimineata cum e?laughing
si eu invat tot de dimineata si sunt a9 a
ma trezesc..ma mai vait..ma mai ia somnu pe la scoala...cand ajung acasa

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

Si eu invat dimineata.
E mai mult bine sa inveti dimineata.
Chiar daca ma ia somnul la ore, sau mai adorm pe la cate o ora...nu-i nimiclaughing...asta elaughing.

Oricum... e mai misto dimineata.winking

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu sunt de dimineata in clasa a x-a si mi-e cam greu sa ma trezesc de dimineata...ma trezesc la 6 si am ore pana la 2-3... offff, scoala asta...

| arysa a răspuns:

Inca nu m-am obisnuit cu invatatul asta de dimineata...in general nu-mi ia mult timp pana ma trezesc, doar la prima ora sunt mai adormita dar mi se pare ca n-am timp deloc dupa-amiaza.Vin obosita de la scoala si apoi ma culc, ma trezesc amortita si nu am chef de nimic si...invata daca mai poti. Sper sa ma obisnuiesc mai repede cu programul asta.

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna.

Nu sunt la liceu.
Dar sora mea este, si e tot de dimineata...
Ii merge binehee hee
Deocamdata...nu stiu cum va mai fi de acum in colo:d

pa'pawave

| Raiden a răspuns:

Eu sunt la liceu si invat dimineata.(sunt clasa aXa).
La inceput a fost destul de greu sa ma trezesc la 6:30sad, si acum uneori ma trezesc foarte greu, dar ma trezescbig grin;
Este mai bine dimineata decat dupa-amiaza cand nu ai timp sa faci nimicbig grin.
Odata in a9a efectiv nu-mi mai puteam tine ochii deschisirolling on the floor la ultima ora. dar am rezistat cu stoicismrolling on the floor.
Bafta la scoala peace sign.

| Andreea_7493 a răspuns:

Eu sunt a x-a si invat dimineata pana in a XII-a laughing la inceput e mai greu cu trezitu, dupa o sa te obisnuiesti :p

| Yly a răspuns:

Pana ce ne obisnuim cu trezitul vine vacantalaughing

| paul0013 a răspuns:

Eu am ore dimineata... e destul de greu cu trezitul si tot dar sa ne gandim... daca am avea ore de pe la 12 ne-ar tine pana la 6-7 si cand ajungi acasa tot obosit esti iar dinineata nu prea poti face mare lucru in timpul ramas...asa ca mai bine dimineatawinking

| dya_4589 a răspuns:

O sa te obisnuiesti! Eu am terminat liceul si am avut ore pe a 9-a duapa amiaza si apoi numai dimineata. Si crede-ma e mult mai bine dimineata, parerea mea!

| Letytzy@ a răspuns:

Intr-un fel imi place ca sunt de dimineata pentru ca am mai mult timp dupa-amiaza dar in altfel nu imi place ca mi-e greu sa ma trezesc la7.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Da. laughing
Sh pe mine ma ia somnu` la ore. Da cared ca totush e mai bine de dimineata.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt la liceu dar fratele meu este
Se cam vaita ca nu poate dormi laughing se trezeste pe la 9-10 si ar trebui la 8
Grea mai este scoala asta laughing
xoxo
by dydee