| 31ea a întrebat:

stie cineva ce anseamna visul?
eram la mama mea acasa si gateam anpreuna cu ea a venit Iisus si sa antins pe pat eu trebuia sa fac o crema pentru cremes si Iisus a plecat era an fata biserici la mama in sat m-am dus si eu la biserica si mi-am amintit ca nu am terminat crema si am plecat acasa sa fac crema m-am trezit si m-am gandit la vis am adormit din nou si l-am visat iar pe Iisus tot la mama in sat statea jos pe strada si mergea lumea la el sa vorbeasca statea la rand un vecin deai mamea statea de vorba cu el si cand sa ajung si eu la rand a sunat ceasul sa ma trezesc la fetita so pregatesc de scoala.

Răspuns Câştigător
| stefybx a răspuns:

Poate ca IIsus chiar vrea sa vorbeasca cu tine.Ar trebui sa mergi la biserica si sa te rogi sa-ti intareasca credinta si sa-i spui tot ceea ce vrei sa-i spui, caci probabil ca ceva ai sa-i spui.

4 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, asa ceva sincer am patit si eu dar cu oarecare date schimbate si stii ce am facut? Am mers la biserica, am vb cu preotul de ceea ce am visat si mi-a zis sa fac un pomelnic pentru toti cei dragi mie si intr-adevar sa stii ca mi-a ajutat, dar la mine visul s-a repeta noapte de noapte timp de o saptamana; Am dat si de pomana, ma gindeam ca cineva cere asa ceva si pina la urma totul s-a rezolvat.Desi sint o buna crestina uite ca mai sint si cazuri cind avem astfel de vise.Succes.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Pe www.vise.ro gasesti explicatia viselor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ar fi sa mergi la duhovnicul tau, sa te marturisesti, sa platesti o liturghie pentru cei dragi plecati... si sa faci o pomana unei persoane nevoiase, poate un copil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Semnificatia visului:Isus va iubeste si vrea sa va atraga atentia ca trebuie sa va indreptati mai mult spre rugaciune. E urgent! ca si cum ar avea nevoie de dvs.