| lary1399 a întrebat:

Eu am un set de 5 pânze şi culori acrilice. Am pictat primele 3 pânze şi vroiam să mă apuc si de cea de-a patra, care destul de mare, dar nu prea ştiu ce aş putea picta pe ea. Mă gândeam la un peisaj, apoi poate să fac ceva diferit, dar nu m-am hotărât încă şi nu vreau să stric pânzele cu încercări prosteşti. Aţi putea să îmi daţi nişte link-uri cu anumite fotografii sau cu pagini cu lucruri mai interesante?
P.S. Vă rog să nu conţină prea mult albastru (primele 3 picturi au culoarea dominantă albastru cu noanţe de mov şi m-am săturat).

Răspuns Câştigător
| DeKoniec a răspuns:

Ai putea face universul.

5 răspunsuri:
| AleXu224 a răspuns:

Ai putea picta un apus care sa domine de nuante de portocaliu.

| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Ai putea picta un om care el picteazarolling on the floor

| Pogonici a răspuns:

Poti sa faci o campie cu oameni pe care le lucreaza