| HEROINAhero a întrebat:

Imi puteti spune niste carti cu vampiri sau mistere ceva de genul "Legiunea Vampirilor" din seria Legendeer.
Ma impresioneaza foarte mult cartile thriller, care te sperie si te tine in suspans >:
Deci daca stiti va rog sa-mi spuneti :*
P.S.Nu vreau cu Twilight rolling eyes
Fundita :*

Răspuns Câştigător
| justme_4720 a răspuns:

Aici este un site care contine numai carti cu vampiri
http://raftul-cartilor-vampiresti.blogspot.com/

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Mai e cu vampiri: Jurnalul Vampirilor! E destul de interesant!:X

| lenalle a răspuns:

O serie ce te tine intr-adevar in suspans si care m-a impresionat foarte mult(insa nu am terminat-o) este Saga: Fortele raului absolut scrisa de Kelley Armstrong.(daca imi amintesc si am scris bine autorul ~~~hehe)^^

| andreea_9276 a răspuns:

Ce zici de jurnalele vampirilor asa se numeste cartea e super tare am citit-o apoi m-am plictisit asa ca ma uit mai bine la seriale