| Maryuca a întrebat:

nu stiti cumva vreun centru de karate din Braila? Si cat cat costa(un nr. de telefon, adresa si alte informatii folositoare!)
Multumesc!
FUNDA!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se faceau inscrieri sambata si duminica de la ora 10 la Cercul Militar (vizavi de Winmarkt) la Club Orizont 64.Sensei Razvan Rahel.Pentru copii intre 6-14 ani.

| blackcat99 a răspuns:

Si eu sunt din Braila. La scoala I.L.Caragiale se faceau karate (acum nu mai stiu sigur daca se mai tin). Pe strada Progresului se afla scoala. Poti merge sa intrebi.