| Alëxąndŕą a întrebat:

Http://www.TPU.ro/utilizator/abwma siti de ce asta nu are raspunsuri castigatoare ea cauta doar sa raspunda la sex si sa faca misto

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

Fata aia e chiar nesimtita.acuza pe toata lumea ca e c****a in raspunsurile ei.

6 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Aşa e, e aiurea. I-am zis Ralucăi aseară să ia ceva măsuri, vrem o cât mai bună funcţionare a site-ului şi numai cu oameni serioşi, nu...

| SMTHING a răspuns:

Deci, de ce te intereseaza ce fac altii?raised eyebrows. mhei.

| Laura a răspuns:

Acum hai să bârfim ca babele toti utilizatorii.

| Elly4all a răspuns:

Eu cred ca ai avut niste divergente cu acest utilizator si de aceea iti bati joc de el, vezi'ti de treaba ta si incearca sa nu'i mai insulti pe altii.

| Satana a răspuns:

Adica tu stai pe site-ul asta pentru niste funde nenorocite?

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Doame ce copii tampiti...Site-u asta e pentru a ajuta pe cineva cu adevarat nu sa raspunzi pentru a castiga fundestraight face