| epurilă a întrebat:

In avertizarea voastra : :)) Crinutsa primeste fundite "moca" http://www.TPU.ro/utilizator/aaawv/raspunsuri-castigatoa re/, si de ce nu se implementeaza rubrica"intrebari stupide":D

7 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Wow! Din 92 de raspunsuri doar 38 sunt stupide! daca o prin pe undeva o reportez! Pfffiu, e ceva de speriat! La o intrebare a raspuns scriiind "Lol" si la celelalte a cersit, deh, daca asa au invatat-o parintii! Ma intreb daca isi cerseste notele la scoala!

Credeti-ma, eu nu vreau sa fiu rea cu ceilalti utilizatori, dar nu se mai poate!

| คηĐЯээд a răspuns:

Nu e corect deloc.
Ar trebui sa primeasca BAN.
Mi se pare stupid sa cersesti fundite.
Daca meriti 'da' iti dau dar daca nu...imi pare rau, au fost altele mai bune.
Daca as face si eu asa...
100% As devenii Userul Anului.

| pwp a răspuns:

Cersetoare...
ce sa ii faci?

| тøхх a răspuns:

Las`o ca e stupida din nastere.batting eyelashes

| Radu13Radu_6037 a răspuns:

Au fost anulate funtitele

| Ðida a răspuns:

Nu'i coreeeeect :-|

pai nu se implementeaza rubrica "intrebari stupide" fiindca nu cred ca cine si'ar pune intrebarea acololaughing desi e o idee buna;-)

| cristinaandreea_5154 a răspuns:

straight facestraight facestraight facestraight face
ce lumestraight face cerseste funditsestraight face doamneee mare iti e gradina si multi... in eastraight face