| no15 a întrebat:

Imi da cineva un cod webkinz nefolosit? un leu(codul) si va dau un site de pe care sa va luati cate coduri vreti... si va rog nu le publicati. dati-mi add la mess joe_jonas116@yahoo.com.multumesc oricum

Răspuns Câştigător
| veraline a răspuns:

Auzi eu sunt cristina am un cod webkinz tu imi dai site-ul si eu codul

2 răspunsuri:
| laviflower a răspuns:

Nu e bun nici un site.Bine poate este dar de ce tu nu iti iei? Pentru ca nu sunt bune de aceea.Inceteaza nimeni nu iti da.

| no15 explică:

Ia auziti la ele... dati-mi add la mess si vedeti ca este...numa tot hamster si ponei imi ieseX-((