| xPlode a întrebat:

Imi fac server de Couter Strike Eu ma pot conecta da alti playeri nu, de ce? sunt la CLickNet...

3 răspunsuri:
| Robikka32 a răspuns:

SAL, degeaba iti faci server, adica daca vrei sa joci ct in retea cu un ptieten arunci mege, daca vrei sa joci cu cei care cauta servere nu merge deoarece Serverul tau nu e Public. Dar daca vrei poti sa fii admin pe un serv public...cauta si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fii vreo 3 situati
1)Acei playeri nau un cs compatibil
2)Trebuie sa te asiguri ca ai conexiune
3)Sau ai gresit la creearea serverului

TU TE POTI CONNECTA PENTRU CA ESTI DETINATIORUL SI AI ADMIN. DAR NISTE PLAYERI NORMALI NU. E CA SI CUM AR FI FULL (cand e full un server se pot conecta doar cei cu slot/moderator/god/Owner etc.)

Daca team fost de ajutor da-mi funda